MGI Maksimum Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., dünyada bağımsız denetim, muhasebe ve danışmanlık hizmeti veren, danışmanlık firmalarının en büyüklerinden birisi olan MGI Uluslararası Muhasebe birliğinin üyesidir.

MGI World üyeliği sayesinde, müşterilerimize dünya çapında 80 ülkede, 280’den fazla ofiste uzmanları ile doğrudan bir bağlantı sunarken, bizde yerel hizmette en üst düzeyde hizmet vermekteyiz. Bu müşterilerimize, yalnızca yerel kaynaklar ve uzmanların dışında, çok uluslu bir örgütün daha geniş veri tabanına erişim imkanı sağlamaktadır.

Müşterilerimize sağladığı avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Uluslararası Öneriler – Vergi konularında uluslararası yardım, bilgi, danışmanlık ve son gelişmelerden haberdar olmanın keyfine varacaksınız.
  • Geniş Uzmanlık – Dünya çapında 280’den fazla bağlı ofislerin birbiri ile olan uyumu sayesinde bilgi tabanı genişletilmiştir. MGI’a bağlı eğitim programları ve konferanslarla, sürekli mesleki eğitimi yüksek seviyede aldığımızdan emin olabilirsiniz.
MGI’ın bizi seçmiş olması, standartlarının, uzmanlıklarının ve küresel etkileşiminin, kurum kimliğimiz gibi olmasındandır. Bu bizim için önemlidir. Çünkü, MGI üyeliğine kabul edilmeden önce firmalar, sıkı bir kalite kontrol denetiminden geçmek zorundadır.

Mevcut üyeler de düzenli olarak MGI’ın yüksek kalite standartlarını muhafaza etmesi ve devam etmesini sağlamak amacıyla denetimden geçirilir.

MGI üyeliği sayesinde, günümüz rekabetçi iş ortamında artan ihtiyaçları karşılamak amacıyla hizmet, daha yüksek bir seviyede sunulmaktadır.

Faaliyete devam etmek için seçtiğiniz bölge veya ülke nerede olursa olsun MGI Maksimum Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

MGI hakkında daha fazla bilgi almak için kendi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (www.mgiworld.com)